stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 385 000 zł i powierzchnia 65,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na X piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego zachodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1979 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 851 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół bogata infrastruktura, liczne sklepy, markety, dyskonty, poczta, szkoła, przedszkole, znany park etc. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. W pobliżu rozległe tereny zielone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje cały sprzęt AGD. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23 %. Cena luksusowego apartamentu podlega negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-245)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl