designerskie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 309 000 zł i powierzchnia 60,29 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego wschodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1975 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 125 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont i obecnie zaaranżowany jest w modnych, jasnych kolorach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pokój dzienny + balkon + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + 3 sypialnie. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Salon jest klimatyzowany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją korzystną lokalizacją w pobliżu przedszkola, szkoły, obiektów sportowych oraz dyskontów znanej marki. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do autostrady A4. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2789)

Kontakt:
e-mail: tarnow@wgn.pl