slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,44 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 733 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 598 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany zaprojektowany i zaaranżowany w wysmakowanym designie pod wymagającego klienta, który chce zamieszkać na europejskim poziomie w wygodzie i komfortowo wyposażonym wnętrzu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: garderoba + łazienka z wc + przedpokój + jadalnia + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno efektowne oświetlenie LED-owe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom nie tylko najwyższy stopień komfortu, ale i bezpieczeństwa (monitoring + domofon). Właściciele aut z pewnością docenią zabezpieczony szlabanem parking przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto fenomenalną lokalizacją w dynamicznie rozwijająca się okolicy. To nowopowstałe osiedle z dala od zgiełku miasta i w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury. Mamy tu siłownie, obiekty sportowe, place zabaw, dyskonty popularnych marek, szkoły, przedszkola, centra handlowe, sklepy itp. Olbrzymim udogodnieniem jest na pewno przebiegająca w sąsiedztwie nitka trasy szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również estetycznie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Dominuje tu harmonia wnętrza, czyli koncepcja zakładająca, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny, a także neutralne kolory sprzyjają pełnemu relaksowi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Do kosztów zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie dla biura nieruchomości + koszty notarialne. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-347)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl