slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek
oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 37,5 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 440 zł/m2, co daje 279 000 zł za całość. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim nowym właścicielom nie tylko życie na światowym poziomie w otoczeniu wszystkich możliwych wygód, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Właściciele aut docenią z kolei znajdujący się od wewnętrznej strony osiedla parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać w ścisłym centrum i lubią spacery z pupilami lub/i dziećmi po okolicznych terenach spacerowych. W najbliższej okolicy znajdziemy ciekawą ofertę gastronomiczno-rozrywkową. Są tu znane kawiarnie i restauracje. Rodziny z małymi dziećmi ucieszą pobliskie place zabaw, parki, przedszkola i szkoły. Dodatkowo liczne sklepy, banki, apteki etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany z myślą o praktyczności i wygodzie na najwyższym poziomie. Kolorystyka wnętrza idealnie współgra ze sobą. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to udany mariaż nowoczesności oraz ponadczasowego stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto dużym potencjałem inwestycyjnym. Świetnie nadaje się na lokatę kapitału. Stanowi też doskonałą ofertę zakupu inwestycyjnego z myślą o wynajmie lub późniejszej odsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z agentem w celu prezentacji tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej, pomogą także we wszystkich formalnościach, a także w trudnych i zawiłych sytuacjach.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-392)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl