slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 697 630 zł i powierzchnia 69,77 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 999 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu swoim eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z fantastycznym rozkładem pomieszczeń:
– antresola;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– 2 balkony;
– przedpokój;
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem na jednoślady w podziemnej hali garażowej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w pobliżu restauracji, kawiarni, szkół, sklepów, punktów usługowych, biur i parkingów. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią długie, spacerowe aleje wzdłuż Starówki, brzegiem kanału. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem z przeznaczeniem na zakup inwestycyjny. Sprzyja temu nie tylko najbardziej elitarna lokalizacja w sercu miasta, ale i bogata infrastruktura w otoczeniu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5367)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl