slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 100 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze w budynku z 2016 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 3,5 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje już od pierwszej prezentacji przynależnym, pięknym ogrodem oraz wysmakowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami i z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe oraz garaż.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-234)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl