slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 32 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 094 zł/m2, co daje 259 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1972 roku. Cena luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać gustownie zaaranżowane i odremontowane wnętrze z następującym rozkładem: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny. Wnętrze zaaranżowane w spójnym, estetycznym i ponadczasowym stylu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon). Na rodziny posiadające samochód czeka ogólnodostępny parking za budynkiem + parking przed blokiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją z dogodnym dojazdem na trasę ekspresową S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk oraz obwodnicę. Na wyciągnięcie ręki mamy: sklepy, markety, dyskonty, przedszkola, punkty usługowe, szkoły, obiekty sportowe, kina, drogerie, apteki, sądy, urzędy, teatry, a także ładne, zielone parki.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim ogromnym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i późniejszym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania ekskluzywnego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-442)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl