slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40,93 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 115 zł/m2. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 414 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, którzy oczekują życia na światowym poziomie w komforcie, wygodzie oraz w otoczeniu nowoczesnego wnętrza. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonymi pomieszczeniami: sypialnia + balkon + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest wyposażone. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon, szlaban, monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla w szybko rozwijającej się okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Nieopodal znajdziemy dyskonty znanych marek, przedszkola, park handlowy, sklepy, drogerie, boiska sportowe, siłownie, szkoły, place zabaw etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie nowy. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Już dzisiaj skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-556)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl