luksusowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze ogromną powierzchnię 170,26 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 754 zł/m2, co daje 1,15 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z pięciu pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2005 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej wejrzenia swoim stylowym, komfortowym wnętrzem:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– balkon
– łazienka
– kuchnia
– pokój dzienny
– jadalnia
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– wc
– garderoba
– 3 sypialnie
– strefa relaksu
– 2 łazienki
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są zaaranżowane w stonowanej elegancji; jasne ściany współgrają z podłogami, schodami i oknami w kolorze złoty dąb. Wszystko urządzone gustownie.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla wielodzietnej rodziny ceniącej komfort. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 3,97 m2. Właścicieli aut zainteresuje ujęte w cenie miejsce parkingowe. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na wyjątkowo kameralnym osiedlu nieopodal centrum. Wokół niezbędna w codziennym życiu infrastruktura.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3750)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl