slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 950 tys. zł i powierzchnia 118,36 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 026 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera kompletne wyposażenie. Wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży robią ogromne wrażenie swoją wytwornością, prestiżem i wygodą. Są to: sypialnia + pokój dla dziecka + łazienka + przedpokój + garderoba + pralnia + balkon + kuchnia + taras + jadalnia + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla osób, które cenią piękny design, jak również prestiżową lokalizację. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w wygodny sposób z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Długa listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka nobilitująca lokalizacja w ekskluzywnej kamiennicy, w ścisłym centrum, z pięknym widokiem na park. W pobliżu przedszkola i szkoły.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3713)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl