slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 650 000 zł i powierzchnia 82 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2000 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 927 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim fantastycznie zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem rozłożonym na 2 poziomach. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także doskonałą lokalizacją wśród nowoczesnych osiedli oraz terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki mamy: sklepy, lodziarnie, szkoły, przedszkola, żłobki, kościół, punkty usługowe, supermarkety, parki, place zabaw etc. Na zmotoryzowanych czeka wiele ogólnodostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– balkon/loggia;
– 2 łazienki z wc;
– „open space” z możliwością wydzielenia jeszcze jednego pokoju;
– 2 pokoje;
– aneks kuchenny;
– korytarz;
– łazienka.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle jasne i ciepłe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Gdańsk. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (008-1472)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl