slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,2 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 257 zł/m2. Budynek z 1978 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 639 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– 2 sypialnie;
– loggia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest starannie odremontowane włącznie z wymianą elektryki i hydrauliki. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią zarówno ścieżki rowerowe, jak i rozległe tereny rekreacyjne. Dużą zaletą lokalizacji tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno bliskość morza oraz zapierające dech w piersiach widoki z okien na panoramę miasta. W sąsiedztwie znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe:
– szkoły;
– przychodnie zdrowia;
– siłownie;
– apteki;
– sklepy;
– punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1506)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl