ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1 534 800 złotych. Powierzchnia 127,9 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzynaste piętro w siedemnastokondygnacyjnym drapaczu chmur. Rynek wtórny. Rok budowy – 2011.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Czuwa nad tym nowoczesny monitoring oraz zamontowany w każdym lokalu system intercom umożliwiający bezpośredni kontakt z recepcją i ochroną. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niesłychanie ciche, intymne i wykończone w idealnym stanie. W tym miejscu warto wspomnieć, że wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również imponującymi widokami na panoramę Trójmiasta. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-274)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl