eleganckie i stylowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 335 000 złotych. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 306 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2019.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem, elegancją oraz wysmakowanym stylem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– balkon.

Osoby posiadające samochód na pewno ucieszy opcja zakupu dodatkowo naziemnego miejsca postojowego za szlabanem i piwnicą w cenie 15 000 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony w sprzęt AGD. Wszystkie meble wykonane na indywidualne zamówienie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-131)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl