slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,1 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 494 zł/m2. Budynek z 1980 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 757 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresują liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca estetycznie urządzonym, wytwornym i odremontowanym wnętrzem: przedpokój + balkon + wc + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w topowej, pełnej przepięknej zieleni dzielnicy niedaleko centrum i morza. W pobliżu znajdziemy: kawiarnie, restauracje, apteki, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły, sklepy etc. W zaledwie kilka minut rowerem można dojechać do Sopotu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów ceniących spokój i komfort życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1530)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl