slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53,62 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 19 955 zł/m2. Budynek z 2022 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,07 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament o sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem o przemyślanym układzie: przedpokój + łazienka + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie. Na rodziny posiadające samochód czekają miejsca parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 60 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy standard i poczucie bezpieczeństwa (monitoring, recepcja).

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom ceniącym bliskość kultury, historii i rozrywki. W zasięgu krótkiego spaceru znajdziemy przedszkola, szkoły, kawiarnie, restauracje oraz niemal wszystkie najpopularniejsze atrakcje turystyczne: Muzeum II Wojny Światowej, Żuraw, Bazylika Mariacka, Fontanna Neptuna, Długi Targ. To teren prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdańska. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi wymarzone miejsce do życia lub inwestycji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1592)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl