slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w nowym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 618 tys. zł i powierzchnia 52 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 885 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniają to m.in. najwyższej klasy materiały wykończeniowe oraz antywłamaniowe drzwi światowego lidera. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym układem pokoi i pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu znajdziemy przepiękne tereny rekreacyjne. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do obwodnicy Trójmiasta oraz centrum, co zapewnia wysoki poziom życia kulturalno-towarzyskiego. Entuzjaści aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu docenią liczne miejsca do uprawiania sportów. Rodziny z małymi dziećmi z kolei ucieszą spacerowe aleje. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany w głównej mierze do majętnych, aktywnych ludzi sukcesu.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1694)

Kontakt:
e-mail: k.szymanska@wgn.pl