slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 68,71 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 643 zł/m2. Budynek z 2011 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 800 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu (fotowoltaika). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale również bezpieczeństwo. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z garażem oraz pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje zadbanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: garderoba + hol + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + 2 balkony + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nowego, zamkniętego kompleksu, nad słynnym jeziorem, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepy, stacja paliw, punkty usługowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi, które oczekują życia na europejskim poziomie w spokoju i harmonii z naturą. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa słonecznym, przestronnym i zadbanym wnętrzem.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1696)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl