slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsk (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 28 205 zł/m2. Budynek z 2019 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,2 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie kompletnym sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa bezpieczne i monitorowane osiedle + zabezpieczone domofonem wejście do klatki schodowej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem wykończonym na najwyższym poziomie oraz przemyślanym układem: balkon, aneks kuchenny, pokój dzienny, 2 łazienki z wc, 2 sypialnie, pokój dzienny, korytarz, hol. Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest z pewnością przynależny ogród. To doskonałe miejsce do relaksu po intensywnym dniu i idealne dla rodzinnych spotkań/grillowania.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa perfekcyjną lokalizacją w jednej z najbardziej pożądanych okolic, tuż obok urokliwego Starego Miasta, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (punktów usługowych, sklepów, galerii handlowych etc.). Podsumowując, ekskluzywny apartament na sprzedaż uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1782)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl