slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 895 tys. zł i powierzchnia 78,36 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 422 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na najwyższym poziomie w otoczeniu nie tylko wielu udogodnień (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe), ale również bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą dwa dedykowane miejsca parkingowe pod budynkiem. Z okien i balkonu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się fantastyczny widok na park.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + balkon + 3 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w otoczeniu ładnego parku. Niedaleko szkoły, sklepy punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby umówić się na darmową prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-187)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl