slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 785 800 zł i powierzchnia 30,46 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 25 798 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje domownikom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa (monitoring), jak i wygody. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy słoneczny taras oraz przepiękny ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z zapierającym dech w piersiach widokiem na marinę. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nobilitującą lokalizacją w elitarnej inwestycji apartamentowej tuż obok Wyspy Sobieszewskiej. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na plażę dojedziemy w kilka minut. To prestiżowa lokalizacja z prywatnymi miejscami cumowniczymi dla jachtów i łodzi motorowych oraz pełnym zapleczem rekreacyjnym, w tym salami biznesowymi, restauracją, SPA, basenem etc. Podana cena ekskluzywnego apartamentu jest ceną netto, z możliwością dokupienia zewnętrznego miejsca parkingowego za dodatkową opłatą 20 tys. zł + VAT. Załączone grafiki stanowią jedynie propozycję aranżacji i nie odzwierciedlają rzeczywistego wyglądu oraz stanu lokalu.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1783)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl