slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańsk (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 850 tys. zł (11 972 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2000 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z niecodziennie spotykanym przy tego typie ofert ogrodem. To wspaniałe miejsce na odpoczynek po pracy czy grillowanie z przyjaciółmi. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Dla zmotoryzowanych przygotowano wiele miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale i bezpieczeństwo (domofon). Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem z następującym układem: balkon, korytarz, garderoba, łazienka, aneks kuchenny, 2 sypialnie, pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu po generalnym remoncie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym i aktywnym rodzinom, które kochają równowagę między pracą a relaksem. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły. Luksusowy apartament na sprzedaż jest wprost skrojony pod wszystkich, którzy pracują w Gdańsku lub na obrzeżach i zależy im na szybkim dojeździe do centrum oraz obwodnicy Trójmiasta.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1769)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl