slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 677 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,019 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom życie na europejskim poziomie wśród komfortowych, prestiżowych i nowocześnie zaaranżowanych wnętrz. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje również wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (obligatoryjny zakup za dodatkową kwotę 45 tys. zł). Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje domownikom imponujące widoki z okien na patio.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie urządzonym wnętrzem o funkcjonalnym układzie pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych osób ceniących malowniczą lokalizację blisko morza i plaży. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura (punkty usługowe, sklepy, szkoły) oraz przepiękne tereny zielone ze strefami relaksu. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają długie trasy rowerowe oraz ścieżki piesze.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1829)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl