slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament do wynajmu wykończony estetycznie, komfortowo, kameralnie i z wyczuciem dobrego smaku. Dominuje tu nowoczesny design. Luksusowy apartament na wynajem jest całkowicie nowy, w idealnym stanie i dotychczas nigdy nie był używany. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: balkon + salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + korytarz/przedpokój + łazienka z wc. Ekskluzywny apartament do wynajęcia częściowo umeblowany. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki komfort życia, ale także poczucie bezpieczeństwa (monitoring + zamknięte, ogrodzone osiedle). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą pobliskie parkingi oraz place zabaw.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego, nowego i szybko rozwijającego się osiedla w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. W najbliższej okolicy rozległe tereny zielone. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Luksusowy apartament na wynajem łącznie z przynależnym garażem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem tylko po wcześniejszym umówieniu z agentem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6081)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl