wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 500 zł/m2. Wieżowiec z 1970 roku o 10 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 529 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją topową lokalizacją w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Gdańska. Bliskość morza, plaży, parku oraz bogatej infrastruktury to kolejne z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Na wyciągnięcie ręki mamy liczne punkty handlowo-usługowe, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, kościół, szpital, przychodnię lekarską etc. Lokalizacja luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewnia również dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta, drogą ekspresową S7, a także autostradą A1. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych przed budynkiem. Dużym udogodnieniem dla zmotoryzowanych jest na pewno karta parkingowa dająca pierwszeństwo parkowania przed blokiem przed innymi pojazdami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może odremontowanym wnętrzem, nową zabudową kuchenną z 2021 r. oraz przepięknym, drewnianym parkietem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest słoneczne, widne i jasne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz mega-szybkim Internetem (światłowód z popularnej sieci). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom ceniącym przestrzeń, komfort, prestiż i ciszę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-866)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl