nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 241 zł/m2. Budynek z 2005 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 499 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi, a także osobom doceniającym luksus, prestiż, elegancję i przestrzeń. Właściciel aut zainteresuje obecność ogólnodostępnych miejsc postojowych. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca wytwornym i stylowym wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń: łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dba domofon przed wejściem. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: przychodnia lekarska + szkoła + dyskonty + supermarkety + kompleks handlowy itp. Pomimo obecności bogatej infrastruktury okolica uchodzi za cichą i spokojną.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży lub kredytu na jego zakup), bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-895)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl