slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 840 000 zł i powierzchnia 51 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 471 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim słonecznym, nowoczesnym i zaprojektowanym w stylistyce „loft” wnętrzem. Są tu czarne lampy, czarne żaluzje, czarne baterie, przyciemniane szkło i dużo naturalnego drewna. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon;
– kuchnia;
– korytarz;
– łazienka;
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również fenomenalną lokalizacją na terenie cichego, spokojnego osiedla w niedawno wybudowanym budynku. Rzadko spotykanym w tego typu ofertach udogodnieniem jest przynależny ogród wraz z rabatą kwiatową i pergolą. Dodatkowym atutem jest na pewno komórka lokatorska + wygodne, szerokie miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne 40 000 zł). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1132)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl