slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 tys. zł (15 886 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu o osiemnastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 44 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu swoim fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym w najwyższym standardzie „pod klucz”. Króluje tu wysmakowany styl i perfekcyjna dbałość o każdy szczegół. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– aneks kuchenny;
– garderoba;
– korytarz;
– balkon;
– łazienka;
– sypialnia;
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym, nowym wyposażeniem wliczonym w cenę (nigdy nie było używane i jest na gwarancji). Właścicieli aut ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją unikatową i niezwykle malowniczą lokalizacją blisko morza i plaży. Ciekawostką jest punkt widokowy na jednym z najwyższych pięter oferujący niezapominane widoki na panoramę miasta. W częściach wspólnych znajdziemy ponadto zielone tarasy rekreacyjne z naturalną zielenią, ławkami, ścieżkami spacerowymi i – co ucieszy amatorów ruchu na świeżym powietrzu – siłownię „pod chmurką”.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1129)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl