slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 730 tys. zł i powierzchnia 77,71 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 394 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży dopisać należy w pierwszej kolejności starannie wypielęgnowany ogród, 2-stanowiskowe miejsce parkingowe przy budynku oraz prestiżowe położenie w budynku willowym. Mocnym atutem jest tu też fantastyczna lokalizacja. Docenią ją rodziny z małymi dziećmi ze względu na pobliskie place zabaw. Ale nie tylko. To również wymarzone miejsce na ziemi dla amatorów rekreacji i aktywnego wypoczynku ze względu na okoliczne tereny zielone i rowerowe ścieżki. Na wyciągnięcie ręki centra handlowe, punkty gastronomiczne, dyskontów popularnych sieci, różne sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim funkcjonalnym wnętrze z podziałem na następujące 2 poziomy:
NIŻSZY POZIOM:
– pomieszczenie gospodarcze;
– wc;
– korytarz;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM:
– łazienka;
– 2 pokoje;
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, komfortu i prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany został w modnym, nowoczesnym designie.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1170)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl