nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien na wszystkie, cztery strony świata. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 450 tys. złotych (13 055 zł/mkw.) a także adekwatną do liczby pokoi powierzchnię 34,47 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją na wyspie, blisko plaży, gdzie można znaleźć przepiękne okazy bursztynu. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią z pewnością wiaty rowerowe i sauny. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w prestiżowej willi, która wyróżnia się swoją elegancką architekturą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które szukają bliskiego kontaktu z naturą.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-665)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl