slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 13 055 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 34,47 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na cztery strony świata, adekwatną do zastanego luksusu cenę 450 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją na wyspie, nieopodal plaży, gdzie można znaleźć przepiękne okazy bursztynu. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią z pewnością sauny oraz wiaty rowerowe. Na majętne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w elitarnej i eleganckiej willi. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób, które szukają bliskiego kontaktu z naturą.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-665)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl