slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 000 zł i powierzchnia 44,83 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 900 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym ogrodem oraz dwoma funkcjonalnymi pomieszczeniami piwnicznymi. W ogrodzie znajdziemy zadaszoną wiatę ze stołem i ławami oraz zamykany roletą antywłamaniową schowek, gdzie można przechowywać niezbędne przedmioty i narzędzia ogrodowe oraz sprzęt sportowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży także dla obcokrajowców.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na bezpiecznym i urokliwym osiedlu. Blisko stąd do przedszkola, na plac zabaw, do szkoły, kościoła, biblioteki, domu kultury oraz sklepów. Osoby zmotoryzowane ucieszy przestronny parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim eleganckim i komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– łazienka;
– sypialnia;
– gabinet.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są odświeżone i gotowe do zamieszkania. Umeblowanie w cenie. Zainteresowane zakupem ekskluzywnego apartamentu osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego i na prezentację.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-160)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl