slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 590 tys. zł (5 056 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 116,7 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca potencjałem i niskimi kosztami utrzymania. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z komórką lokatorską, garażem oraz przepięknym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest bezczynszowy. Dużą zaletą Mocnym oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego oryginalne wnętrze zaaranżowane w oparciu o wiele interesujących rozwiązań architektonicznych. Królują miłe dla oka, spokojne kolory. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + 4 pokoje + jadalnia + przedpokój + 2 aneksy kuchenne + 2 łazienki. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-466)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl