po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 856 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 116,7 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 450 tys. zł oraz położenie na parterze. Rynek wtórny. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa potencjałem i niskimi kosztami utrzymania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym, garażem i bajkowym ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż jest bezczynszowy. Mocnym punktem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego oryginalne wnętrze zaprojektowane w oparciu o wiele interesujących rozwiązań architektonicznych. Przeważają miłe dla oka, spokojne barwy. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + salon + 2 aneksy kuchenne + 4 pokoje + 2 łazienki + jadalnia. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-466)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl