slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 355 000 zł i powierzchnia 47,38 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 493 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją wspaniałą lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku osiedla. Nieopodal znajdziemy wiele punktów handlowo-usługowych, żłobków, placów zabaw dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto eleganckim i wytwornym wnętrzem, na które składają się: salon + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje kompletne umeblowanie widoczne na zdjęciach (z wyjątkiem TV, konsoli i komputera). Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega wciąż negocjacji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości nr licencji zawodowej: 28058.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3153)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl