slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 669 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 81 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 259 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale też wygody. warto w tym miejscu nadmienić, że wnętrze jest klimatyzowane. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– balkon
– łazienkę z wc
– pokój dla dziecka
– salon
– garderobę
– kuchnię
– sypialnię.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem i rewelacyjną lokalizacją. Blisko stąd przede wszystkim do uczelni wyższych, ale też sklepów, punktów gastronomicznych i słynnego campusu akademickiego. Wielbiciele aktywnego wypoczynku znajdą tu też coś dla siebie, np. ścieżkę rowerową nad zalew. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu i złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-431)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl