slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 038 zł/m2. Budynek z 2023 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 585 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie kameralnego osiedla nieopodal centrum. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest na pewno zawarte w cenie wyposażenie + opcję zakupienia miejsca postojowego na zewnątrz i/lub pod budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem o funkcjonalnym układzie: przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + komórka lokatorska + łazienka z wc + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje efektowne zaprojektowanym oświetleniem, które doskonale nadaje charakteru (w tym odpowiedniego klimatu do pory dnia). Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez 2% podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy i dotychczas nigdy nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. 71 KC. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego.

WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym pomoc w uzyskaniu kredytu. Łącznie z właścicielami zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. nieruchomości. nieruchomości) przed oględzinami ww. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. Podczas prezentacji ekskluzywnego apartament na sprzedaż najpotrzebniejsze będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3550)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl