slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Apartament do wynajmu Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 44,25 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2022. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w znakomitej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki sklepy, place zabaw, punkty usługowe. Cisza i spokój. Ekskluzywny apartament do wynajmu dotychczas nigdy nie był wynajmowany. Zamożni właściciele kilku aut docenią z pewnością dwa miejsca postojowe (w cenie).

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto gustownie umeblowanym wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój + łazienkę + 2 sypialnie. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu przepięknie umeblowane. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-510)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl