slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 120 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 242 zł/m2. Budynek z 2012 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 749 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może topową lokalizacją w centrum miasta. Wokół teatry, filharmonia, kościoły, restauracje, cukiernie, punkty usługowe, sklepy. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na rzekę Wartę, centrum miasta oraz Katedrę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowanym w funkcjonalnym stylu z podziałem na 2 strefy:
PARTER:
– korytarz;
– łazienka;
– garderoba;
– sypialnia;
– loggia;
– salon;
– aneks kuchenny;
PIĘTRO:
– studio;
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż dotychczas przez nikogo nie był ani wynajmowany, ani zamieszkany. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią mały parking na posesji + duży, płatny parking przy budynku + możliwość kupna garażu podziemnego za kwotę 70 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod długo i krótkoterminowy wynajem. Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją luksusowego apartamentu niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości) przed oględzinami ww. nieruchomości. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3583)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl