slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Kvariati, Gonio)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kvariati, Gonio (Gruzja). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,5 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 892 zł/m2. Budynek ukończony zostanie w 2023 roku. Trzynaście kondygnacji. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 516 958 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania dla właścicieli, ale również jako znakomity zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem turystom). Oferowany na sprzedaż luksusowy apartament znajduje się na terenie nobilitującej inwestycji z przeznaczeniem pod aparthotel. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż rozciągają się imponujące widoki na góry i morze. Dodatkowo w okolicy znajdziemy wiele przyrodniczych i historycznych atrakcji.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoją rewelacyjną lokalizacją nad samym brzegiem Morza Czarnego, w sąsiedztwie granicy tureckiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie „pod klucz”. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje: aneks kuchenny + salon + balkon + łazienka z toaletą + przedpokój + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jego wnętrzu umeblowaniem/wyposażeniem (w cenie). Rodziny posiadające samochód z kolei zachwyci duży, podziemny i 2-poziomowy parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia lokatorom wiele rozrywek na znajdujących się w częściach wspólnych:
– restauracja z widokowym tarasem;
– kasyno;
– boisko do siatkówki;
– SPA;
– prywatna plaża;
– beach-bar;
– amfiteatr;
– basen;
– siłownia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień nie tylko komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Dbając o komfort zainteresowanych klientów, deweloper przygotował kilka atrakcyjnych umów przedwstępnych i różne opcje płatności. Dodatkowo deweloper może pomóc w pozyskaniu kredytu w Gruzji w „Banku Of Georgia” na bardzo korzystnych warunkach. My również zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-260)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl