slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład 5 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 1 105 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 149,36 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 398 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca na wstępnie doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, a jednocześnie w cichym i spokojnym zakątku (las, tereny rekreacyjne, rzeki, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe). Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta, a właścicieli aut ucieszą z pewnością znajdującej się na poziomie 0 garaże + dodatkowe, wolno stojące garaże + miejsca postojowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także starannie wypielęgnowanym ogrodem ze słonecznym tarasem i balkonem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco:
NAJNIŻSZY POZIOM: garaż + wiatrołap;
WYŻSZY POZIOM: klatka schodowa + łazienka + 2 sypialnie + taras + przedpokój;
NAJWYŻSZY POZIOM: kuchnia + pokój dzienny + łazienka + + taras + balkon + przedpokój + 2 sypialnie + klatka schodowa.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-253)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl