slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Arenales Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Arenales Del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Arenales del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 85 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien na południe oraz cena za metr kwadratowy – 14 982 zł/m2. Budynek z 2018 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 273 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. blisko plaża – można na nią dojść w dziesięć minut. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + 2 łazienki + taras (solarium) + 2 sypialnie + pokój dzienny. Na rodziny posiadające samochód czeka prywatny parking. Nowi lokatorzy będą mogli również bez skrępowania korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu oraz ogrodów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8834)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl