słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 14 167 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 827 500 złotych. Ogromny metraż 129 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom najwyższy poziom życia i komfortu, o co dba między innymi klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Prestiżowa lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się nieopodal pola golfowego i plaży, w pobliżu bogatej infrastruktury (supermarkety, szkoły, sklepy). Z okien ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozpościerają się imponujące widoki na góry i morze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: schowek + 2 łazienki + pokój dzienny + kuchnia + taras + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem parkingowym w garażu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl