imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedazy Hiszpania (Arenales del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Arenales del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Arenales del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 273 500 zł i powierzchnia 85 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 982 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i komfortu (klimatyzacja). Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu, a także ogrodów. Na zmotoryzowanych czeka prywatny parking. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras (solarium) + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa też znakomitą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Na plaże można dojść spacerem w mniej niż 10 minut. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8834)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl