slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Baviera Golf, Velez-Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Baviera Golf, Velez-Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Baviera Golf, Velez-Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 105 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 934 zł/m2. Budynek z 2024 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 938 080 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej z imponującą częścią wspólną osiedla, gdzie znajdziemy: pomieszczenia socjalno-gastronomiczne, siłownie, baseny. W zasięgu wzroku apteki + supermarkety + ośrodki zdrowia + centra sportowe + przedszkola + szkoły. Lokalizacja oferuje szybki dojazd do autostrady i lotniska. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy: pomieszczenie gospodarcze i miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie nowy. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem zapewniającym mieszkańcom wysoki komfort życia: kuchnia + 2 łazienki + 3 sypialnie + taras + pokój dzienny. Zapraszamy na stronę: www.wgn pl. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9951)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl