slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43 m2 z podziałem na 2 pokoje w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 700 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na V piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gustownie zaaranżowany na 2 poziomach. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje atrakcyjną lokalizacją na spokojnym i prestiżowym osiedlu. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom nie tylko wysoki komfort życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + strzeżone osiedle). Luksusowy apartament do wynajęcia urządzony w nowoczesnym stylu i kompletnie wyposażony:
– balkon;
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka.
Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z pomieszczeniem piwnicznym (schowek). Rodziny posiadające samochód na pewno docenią możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 400 zł/m-c). Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-47)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl