slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benahavis)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benahavis)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benahavis (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 115 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Cena za metr kwadratowy – 30 601 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 519 117 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją prestiżową lokalizacją, którą upodobali sobie w szczególności najbardziej majętni kolekcjonerzy topowej klasy nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż otaczają imponujące ogrody egzotyczne. Blisko stąd na plażę. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu i sportów wodnych docenią:
– kajaki;
– rowery wodne;
– centra odnowy biologicznej;
– paddle surfing;
– siłownie;
– korty tenisowe;
– pola golfowe;
– SPA;
– gabinety masażu
– sauny;
– baseny;
– tureckie łaźnie.
Rodziny z małymi dziećmi docenią za to kluby zabaw dla dzieci.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno komfort (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo. WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-635)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl