slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 699 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 58 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 052 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fenomenalną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla, w sąsiedztwie jeziora oraz lasu. Właściciele aut docenią przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Amatorów aktywnego wypoczynku z kolei zainteresują ścieżki rowerowe, a rodziców z małymi dziećmi – place zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w komfortowych warunkach i bliskości przyrody. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim kameralnym i wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– łazienka;
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie.
Luksusowy apartament na sprzedaż nowocześnie wyposażony (klimatyzacja). Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2170)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl