slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 804 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 176 269 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, jak np.:
– aerotermiczny system współpracujący z najnowocześniejszą pompą ciepła;
– amerykańska kuchnia o nowoczesnym stylu i oświetleniu LED;
– podwójne szyby zespolone typu „climalit”;
– laminowane „podłogi pływające”.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz miejscem garażowym na poziome -1 (oba dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom imponujący widok na morze i góry. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje również nowoczesnym projektem ogrodu. W poczet zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać cichą i spokojną lokalizację w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury:
– punktów usługowych;
– sklepów;
– supermarketów;
– aptek;
– instytutów;
– szkół.
W częściach wspólnych osiedla znajduje się solarium na dachu + basen.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-302)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl