slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje cztery pokoje o łącznej powierzchni 121 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2013 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na słynne bulwary i Odrę. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje także estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + wc + łazienka + 3 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są przepięknie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia zarówno najwyższy komfort i wygodę, jak i bezpieczeństwo. Dba o to między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją na słynnym Starym Mieście. W pobliżu sklepy, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, bary, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13913)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl