slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benidorm, Playa Poniente (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzydziestojednokondygnacyjny drapacz chmur oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 76 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 22 387 zł/m2, co daje 1 701 400 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek zostanie oddany do użytku w 2023 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z umeblowaniem oraz wykończeniem (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), a także komfortu (klimatyzacja + Wi-Fi).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji z basenami, saunami, jacuzzi, siłownią oraz SPA. To futurystycznie wyglądający apartamentowiec położony bardzo blisko plaży. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne. Rodziny posiadające samochód zainteresuje garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto nowoczesnym projektem i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9458)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl