slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 610 tys. zł i powierzchnia 74,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2011 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 144 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy komfort, prestiż i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja oraz niezwykle miłe dla oka i gustownie zaaranżowane oświetlenie. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest niewątpliwie elegancki biokominek w pokoju dziennym. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przeznaczony wyłącznie dla lokatorów parking przed budynkiem (za szlabanem). Warto jeszcze dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się gustowną aranżacją następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + wc + łazienka + garderoba + sypialnia + pokój dla dziecka + kuchnia + balkon + pokój dzienny. Koniecznie należy nadmienić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostało gustownie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w sercu miasta. Wokół bogata infrastruktura miejska. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: rodzice z małymi dziećmi: szkołę, amatorzy aktywnego wypoczynku: lodowisko, siłownię, basen i zalew, a spacerowicze – malownicze aleje w pobliskim parku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-465)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl